Jeden z nejotravnějších kuchyňských úkolů byl právě zautomatizován. Neuvěříte, jak to funguje…

22/06/2024 | Michal Tomek

SHRNUTÍ: Italové jsou mistry kuchyně, ale obvykle o nich neslyšíme o technologických inovacích, které nejsou automobily. Letos v létě se má změnit, protože nový důmyslný vynález ze země bot, automatické samomíchadlo, přináší revoluci do kuchyní na celém kontinentu a může se dostat i do vaší kuchyně.  Nyní můžete získat MagicMix s 50% slevou a s doručením zdarma. 

Jste líný kuchař? Nenávidíte jen tak stát celé hodiny a dělat různé úkoly, jen abyste si mohli dát nějakou pěknou pudingovou poušť? Bolí vás zápěstí ze všeho toho míchání? Dnes je váš šťastný den, protože tento nový vynález vám ušetří čas, potíže a bolest. Ušetří všechno.

Představ si toto. Podívej se na recept. Píše se, že se míchá 10 minut. 10 minut! Kdo má takový čas?! Musíte krájet a péct pět dalších věcí. Vaše drahá polovička tu není, aby delegovala tento podřadný úkol. Fuj, jen tam stojíte a mícháte jako robot 10 minut… možná byste si měli pustit nějaký podcast nebo hudbu…

Ale co kdybychom vám řekli, že existuje… druh robota, který by to mohl udělat za vás? Pravděpodobně byste odpověděli „Co je to? Nějaký levný sci-fi film?“ a my bychom odpověděli, že se nemýlíte úplně…

O čem mluvíme?

Říkají mu MagicMix a svému jménu rozhodně odpovídá. Italský vynález vytvořený proto, aby jejich kuchařům ušetřil drahocenný čas nebo praktikantů na velmi důležitý, ale velmi nudný a časově náročný úkol míchání.

Uvědomte si, že to nebyl snadný úkol. Hrnce a misky mají různé velikosti. Abyste se k zařízení obrátili zády, musíte mít velkou důvěru, zatímco sama míchá vaše těsto. Existuje dobrý důvod, proč bylo takové zařízení vynalezeno pouze v dnešní době. Technologie.

Ale jak to vlastně funguje? A opravdu si to zaslouží naši důvěru, že to necháme zapnuté, půjdeme na záchod a nevrátíme se k naší kaši pokrývající celou kuchyň? Máme jeden, abychom zjistili…

Čím je zvláštní:

Na první pohled to moc nevypadá. Klika a tři divně vypadající nohy. A tak to zůstalo, dokud jsme to vlastně nezkusili použít – byli jsme překvapeni. Zřejmě mnoho výpočtů, výpočtů a simulací šlo do návrhu nejstabilnějšího vědecky možného míchadla, takže jsme to museli zkusit převrhnout, že?

Nejprve se snadno vejde do jakéhokoli hrnce nebo misky, do které jsme jej vložili. Očekávali jsme, že se převrhne při prvním náznaku, ale MagicMix zůstal vzpřímený a míchal dál. Bez ohledu na to, proti čemu jsme jej postavili – želé, kaše, robustní polévky, jen prázdný vzduch, stále míchal a my jsme mohli jít dělat produktivnější věci.

Poté, co jsme se dívali na to, jak to funguje, téměř hypnotizovaní jeho otáčením, jsme se konečně zastavili, abychom to rozebrali a podívali se přesně na to, co dělá MagicMix magickým:

Velmi stabilní design se 3 nohami, takže jej můžete zapnout a nemusíte se starat o to, jak vaše oblíbená polévka zdobí podlahu, když se nedíváte.

Vysoce trvanlivé a tepelně odolné ABS plastové a nerezové rámy, které vydrží až 120 stupňů Celsia, jsou nepřilnavé a lze je mýt v myčce.

3 pracovní rychlosti podle toho, jak rychle nebo pomalu chcete míchat své věci.

Funguje také jako napěňovač mléka, mixér na proteinové koktejly, potřebujete to, zvládne to.

4AA baterie vydrží až 4 hodiny.

Šetří vám strašně moc času.

MagicMix skutečně vypadá jako kouzlo, protože když jich máte několik, budete se cítit jako čarodějův učeň! Ve skutečnosti jsme se rozhodli ponechat testovací jednotku jako napěňovač mléka pro kancelářský kávovar.

Nyní se pravděpodobně chvíli ptáte, dobře, zní to efektně, ale kolik to vlastně stojí? No to je nejlepší část. Běžná cena MagicMix je pouhých 1 698 Kč. Více než stojí za to čas, který vás bude i nadále zachraňovat v kuchyni. Ale italská společnost, která za nimi stojí, se rozhodla, že globální uvedení zařízení bude doprovázeno masivní 50% slevou z prodeje a bezplatnou mezinárodní dopravou! Nyní můžete svůj MagicMix získat za pouhých 849 Kč.

Jakékoli zařízení, které nám šetří čas a usnadňuje život, je automaticky něco, na co bychom se měli podívat, ale právě kvalita a vynalézavost MagicMix je to, co mu vydělává na plné duši. Pořiďte si ho, dokud je stále v prodeji!

Ale nevěřte jen nám! Tito lidé milovali MagicMix:

„Jako majitel restaurace jsem věděl, že tato věc je skělá, jakmile jsem ji uviděl. Poté, co jsme jich koupili spoustu, jsme mohli u některých jídel snížit časový obrat o téměř 30 %! Nejen, že to znamená, že se jídlo dostane k našim zákazníkům rychleji, ale také to znamenalo, že jsme mohli omezit počet zaměstnanců v kuchyni a přeřadit je do jiných rolí! Je to úžasné! 5 hvězdiček!“

„Při tenisu jsem si poranil zápěstí a bylo těsně před prázdninami. Možná to byla cílená reklama, protože jsem hledal ošetření zápěstí a pomůcky, ale hned jsem to dostal a od té doby toho nelituji.“

„Bože, tyhle věci ušetří strašně moc času! A dělají všechno! Potřebujete namíchat trochu těsta? Hotovo. Potřebujete zamíchat guláš? Hotovo. Potřebujete napěnit mléko k rannímu šálku espressa? Hotovo a hotovo. Miluji to.“

 

Závěr: Měli byste si koupit MagicMix?

Ano, absolutně! Nejcennější zdroje, které jako lidé máme, je čas. Jakékoli zařízení, které nám ušetří čas při jakémkoli úkolu, má svou váhu ve zlatě. A to je před zvážením, že je to jednoduše pozoruhodně užitečné zařízení a stojí téměř nic ve srovnání s tím, co vám dává zpět. Čas. Zajděte si pro to, než výprodej skončí!

Výhody:

  • Super snadné použití
  • Vysoce stabilní design, který se vejde do jakéhokoli kontejneru
  • 3 rychlosti míchání
  • Může také fungovat jako napěňovač mléka
  • 4 AA baterie umožňují až 4 hodiny práce

Nevýhody:

  • Zásoby jsou velmi omezené, kupte si co nejdříve

 

Jak si mohu koupit Magic Mix?

Nyní, když jste si vědomi, že nemusíte míchat všechno sami, musíte mít chuť si jednu z nich pořídit sami, takže zde jsou jednoduché kroky:

  1. Doporučujeme objednat originální MagicMix z oficiálních webových stránek zde.
  2. Jakmile otevřete krabici, nechte se kouzlit a jděte dělat něco produktivnějšího se svým časem!

AKCE: Nyní s 50% slevou a po omezenou dobu doprava zdarma!

Kliknutím sem si kupte Magic Mix s 50% slevou – po omezenou dobu doprava po celém světě zdarma >>>